Reclama dumneavoastra aici

Ultimele anunturi

Societate nouă angajează personal pentru posturile de bonă, menajeră şi Óngrijire »

22.01.2016 - Pret: RON.

Cerinte si responsabilitati:
- notiuni de limba germana si/sau engleza nivel avansat ( conversational »

18.01.2016 - Pret: 1 RON.

Barbat singur 43 ani, cu domiciliul in sibiu posed casa in oras si tot ce este necesar caut doamna sau »

21.10.2015 - Pret: 1 RON.

descrierea postului:
important grup european din domeniul distributiei de echipament electric »

21.10.2015 - Pret: RON.

Pentru punerea in functiune si exploatarea unei minifreze cnc cautam colaboratori.

07.10.2015 - Pret: RON.

Vand pui de pisica rasa british shorthair, nascut in 8 iulie, exagerat de dragalas si jucaus, de o culoare »

21.09.2015 - Pret: 850 RON.

Firma de constructii executam case la rosu sau la cheie, zidarii tencuieli glet rigips gresie faianta

02.08.2015 - Pret: 25 EURO.

Caut fierar zidar dulgher cu experienta. ofer seriozitate. plata se face pe ora-negociabil

03.07.2015 - Pret: RON.

Comercializam si instalam panouri solare fotovoltaice pentru producerea de energie electrica atat pentru »

02.07.2015 - Pret: 100 RON.

Sibiu !!! otp bank ofera credite, refinantari pentru salariati si pensionari, cu dobanda mica !

31.05.2015 - Pret: 2 RON.

Vremea in Sibiu acum

08.02.2016

Fair, 9 C

Tue - Partly Cloudy. High: 13 Low: 3